LIGA FACHOWCÓW
program@fast.zgora.pl
68 328 62 38
Co to jest karta przedpłacona programu Ligi Fachowców?
Karta przedpłacona wydawana jest uczestnikom Ligi Fachowców, na ich życzenie całkowicie bezpłatnie. Są na niej gromadzone środki pieniężne związane z programem. Zebrane punkty można wymienić na kartę przedpłaconą pod warunkiem, że kwota uzyskana w następstwie przeliczenia Punktów promocyjnych przekracza kwotę 50 złotych (250 punktów). Kartą przedpłaconą można płacić w każdym miejscu na świecie oraz wypłacać znajdujące się na niej środki.
Przelicznik punktów
Punkty podlegają przeliczeniu: 1 punkt = 20 groszy. Uczestnik, który zbierze 10 000 punktów uzyskuje rangę VIP, a punkty zbierane od tego momentu przeliczane będą według stawki: 1 punkt = 25 groszy. Aby przedłużyć status VIP na kolejny rok, należy przesłać dodatkowo do końca bieżącego roku w sumie 3 000 punktów.
PRZYKŁAD:

Liczba wszystkich punktów przesłanych przez użytkownika: 8500 punktów Użytkownik dosyła w tym roku: 3500 punktów RAZEM: 12 000 punktów

Oznacza to, że w tym roku użytkownik uzyskuje status VIP. 10 000 punktów zostanie przeliczonych wg stawki regularnej 1 pkt.= 0,20 zł, a 2 000 punktów zostanie przeliczonych wg stawki VIP czyli 1 pkt.= 0,25 zł. Aby przedłużyć status VIP o kolejny rok użytkownik z przykładu musi do końca roku dosłać jeszcze 1 000 punktów w przypadku nie dosłania tych punktów traci status VIP i musi uzbierać 10 000 punktów.

Jak ZAMÓWIĆ KARTĘ?

Aby zamówić kartę należy się zarejestrować. Po aktywacji swojego konta (link aktywacyjny przychodzi na mail podany w procesie rejestracji) wciskamy opcję WYDAJ KARTĘ. Należy pamiętać, że wydanie karty jest możliwe, jeżeli uczestnik zebrał minimum 250 punktów, czyli równowartość 50 złotych.

Wciśnięcie opcji WYDAJ KARTĘ, spowoduje wysłanie karty wraz z przypisanym numerem PIN oraz doładowanie karty o określoną przez Uczestnika kwotę (nie mniej niż 50 zł). O wydaniu karty oraz jej doładowaniu, Uczestnik zostanie poinformowany wiadomością SMS na numer telefonu komórkowego podanego podczas rejestracji.

Jeżeli Użytkownik ma już wydaną kartę, minimalna kwota kolejnego doładowania karty wynosi nie mniej niż 10 zł.

Jak ATYWOWAĆ KARTĘ?

Aktywacja karty przedpłaconej następuje automatycznie, z chwilą pierwszego zasilenia karty przez Organizatora. Jak przebiega realizacja PRZELEWU? Wybranie opcji DOŁADUJ KARTĘ spowoduje zasilenie określoną kwotą karty użytkownika. Na ekranie pojawi się komunikat „Pomyślnie złożono wniosek o doładowanie karty”.

Środki na karcie Użytkownika znajdą się w przeciągu 14 dni od momentu złożenia dyspozycji przez Użytkownika. W chwili kiedy środki pieniężne znajdą się na karcie Uczestnika, zostanie on poinformowany wiadomością SMS na numer telefonu komórkowego podanego podczas rejestracji.

Użytkownicy kart Liga Fachowców mogą sprawdzać saldo swojej karty oraz korzystać z dodatkowych ofert i zniżek rejestrując się u partnera programu OPENBENEFIT - https://openbenefit.pl

Więcej informacji o karcie przedpłaconej: Instrukcja obsługi dotycząca kart przedpłaconych.